CO JE NOVÉHO?

Informace

Proč BEZKOSTROVÉ SEDLO?

SPOLUPRACUJI S

Nové Ghost Torino bezkostrové sedlo Zobrazit větší

Ghost® Torino bezkostrové sedlo

Nový produkt

Sedla z řady Ghost CLASSIC jsou tvořena tak, aby se co nejvíce přibližovala klasickému vzhledu za zachování vlastností bezkostrového sedla. Všechna sedla z této řady mají skrytou komoru a dvojitou bočnici.

Více informací

na objednávku 8-16 týdnů

22 400 Kč

 • Sedla z řady Ghost CLASSIC jsou tvořena tak, aby se co nejvíce přibližovala klasickému vzhledu za zachování vlastností bezkostrového sedla. Všechna sedla z této řady mají skrytou komoru a dvojitou bočnici a neztrácejí italský šmrnc a lehkost.

  Oproti ostatním modelům s liší klasickým vzhledem, skrytou přední komorou a dvojitou bočnicí. Spodní část sedla je totožná s ostatními modely.

   

  Sedlo je tvořeno ze dvou částí - ze základu (tzv. base) a z posedlí. Posedlí je uživatelsky vyměnitelné za jiné ve stejné velikosti. Když Vás jeden model omrzí, můžete si vyměnit pouze posedlí a získáte za nižší cenu naprosto jiný model.Posedlí je možné zvolit i dvojbarevné (vícebarevné), nebo jen z pravého beránka, popusťe uzdu své fantazii. Barevné možnosti a typy kůže naleznete zde.  Zespodu je tzv. panelový systém (podobně jako u Hidalgo sedel). Panely jsou tvořeny z měkkého sympatexu (je možné zvolit i beránkové) a mají otevíratelné kapsy s výplněmi. 

  Unikátní základ sedla tvoří tzv. "twist", což znamená že posedlí je tvořené tak, abyste ulevili kyčlím a neseděli zeširoka, jak tomu je u jiných bezkostrových sedel. 

  Řemeny podbřišníku jsou z příjemně měkkého biothanu a opatřeny krytkami tak, aby koni nepůsobily diskomfort (nejsou v ceně sedla). Navíc vám luxusně poslouží i možnost podbřišník posouvat dle dispozice koně (dopředu-dozadu).

  Ghost Posuvný podbřišníkKrytky řemenů podbřišníku Ghost

   

  Velikosti: standard 18" (konfekční velikost 42 a více), picollo 17" (konfekční velikost do 40/42), bambini 16" (konfekční velikost do 36)

  Barvy: standardní barvy jsou černá a hnědá, sedla je ovšem možné vyrobit v jakékoliv barvě. 

  Typy panelů:

  3 – trekový panel –4,5cm výška -  široký – s otevíráním

  4 – trekový panel – 4,5cm výška -  široký – bez otevírání

  Součástí sedla je látkový ručně šitý obal na sedlo v hodnotě 420Kč.

  Sedlo se dodává bez třmenů, třmenových řemenů a podbřišníku. Více informací naleznete na stránkách výrobce zde http://ghostsaddle.com/Ghost_Saddles/PICTURES_N_PRICES.html

 • Napsat recenzi

  Ghost® Torino bezkostrové sedlo

  Ghost® Torino bezkostrové sedlo

  Sedla z řady Ghost CLASSIC jsou tvořena tak, aby se co nejvíce přibližovala klasickému vzhledu za zachování vlastností bezkostrového sedla. Všechna sedla z této řady mají skrytou komoru a dvojitou bočnici.

Příslušenství