CO JE NOVÉHO?

Informace

Proč BEZKOSTROVÉ SEDLO?

SPOLUPRACUJI S

Sedlopad Ghost® Buttera Zobrazit větší

Sedlopad Ghost® Buttera

Nový produkt

Novinka a zároveň nejprodávanější sedlo z dílny GHOST. V nabídce ve třech variantách ve variantě sedlopadu či sedla a také ve verzi MaXXi s extra vysokými opěrkami.

Více informací

na objednávku 8-16 týdnů

18 000 Kč

 • Sedlopad Buttera je inovace modelu Toscana, který má vysoké drezurní opěrky, vyvýšenou přední i zadní rozsochu. Skládá se ze dvou částí - z beránkové dečky s výplněmi (podobně jako u Christ Iberica) a ze základu sedla s vysokou zadní a přední rozsochou, úchyty pro podbřišník, který rozkládá tlak do větší plochy a z úchytu pro třmenový řemen na suchý zip (je možné jej posouvat do vhodné pozice jako u sedel Barefoot)

  Sedlopad Buttera půjde objednat ve třech provedeních, s měkkým základem jako sedlopad nebo s panelovým systémem, jaký známe u sedel Ghost a také s vyvýšenými opěrkami jako Buttera MaXXi. Kombinace se sedlovými panely je za příplatek a celková cena sedla je 24.800,-- Kč. 

  Unikátní základ tvoří tzv. sedlový "twist", což znamená že posedlí je tvořené tak, abyste ulevili kyčlím a neseděli zeširoka, jak tomu občas bývá u jiných bezkostrových sedel. 

  Řemeny podbřišníku jsou z příjemně měkkého biothanu.

  Velikosti:  standard 18" (konfekční velikost 42 a více), picollo 17" (konfekční velikost do 40/42), bambini 16" (konfekční velikost do 36)

  Barvy: standardní barvy jsou černá a hnědá, je ovšem možné vyrobit v jakékoliv barvě. 

  Materiál: semiš (přírodní produkt) nebo lorica (syntetika vhodná pro vegany). Za příplatek je možné vyrobit i z hladké kůže. 

  Kombinace: měkkého provedení sedlopadu či jako sedlo s panelovým systémem.

  Přidávám video kde naleznete více informací. 

  https://www.youtube.com/watch?v=yodKlsrUFzQ&ab_channel=MartinaaLucieZdrav%C3%A1Zv%C3%AD%C5%99ata

  Sedlo se dodává bez třmenů, třmenových řemenů a podbřišníku. Více informací naleznete na stránkách výrobce zde http://ghostsaddle.com/

 • Známka 
  4.3.2024

  Buttera

  užasny sedylko

  Napsat svou recenzi!

  Napsat recenzi

  Sedlopad Ghost® Buttera

  Sedlopad Ghost® Buttera

  Novinka a zároveň nejprodávanější sedlo z dílny GHOST. V nabídce ve třech variantách ve variantě sedlopadu či sedla a také ve verzi MaXXi s extra vysokými opěrkami.