CO JE NOVÉHO?

Informace

Proč BEZKOSTROVÉ SEDLO?

SPOLUPRACUJI S

Beránkové sedlo Grandeur Dressur Zobrazit větší

Beránkové sedlo Grandeur Dressur

Nový produkt

Beránkové sedlo Grandeur Dressur, usaďte se v beránku z ovčí vlny a budete se cítit jako na obláčku.novinka Grandeur

Více informací

na objednávku 6 týdnů

15 601 Kč

 • Beránkové sedlo vyrobené z odolné ovčí vlny v super kvalitě z Německa. Nový model s kolenními opěrkami.  K sedlu jdou připojit třmenové řemeny(krátké, střední nebo dlouhé), ale nejsou součástí základního balení. Třmenové řemeny jsou uchyceny na suchý zip, mohou se v případě nutnosti utrhnout! Normální třemny lze použít pouze se speciálním adaptérem od firmy Barefoot. 

  Můžete si vybrat barvu základu v hnědé či černé barvě. Stejně tak jako barvu beránku. Pozor - v základní ceně je pouze přírodní beránek, ostatní varianty jsou za příplatek!

  Můj osobní názor a zkušenost:

  Grandeur Basic hodnotím jako nevšední zážitek s velmi slušnou ochranou páteře pro velkou škálu koní. Na první pohled podobný ostatním padům, ale když si ho vezmete do ruky, zjistíte že je naprosto odlišný. Spodek je tvořený z pevných částí, které jsou spíše podobné kostrovému sedlu a můžete mít jistotu, že Váš kůň zustane ochráněn před vaší váhou, nemusíte se bát ani třmenů. První pocit při nasednutí je "co to jako je?!", za pár minut se usadíte a citíte se mnohem pohodlněji než při prvních momentech. Pak už další chody nejsou vůbec problém. Nové sedlo je poměrně pevné a stabilní, časem se také tvaruje a člověk se v něm lépe usadí. Mě osobně zaujal krásně volný páteřní kanálek u všech koní, na kterých jsem zkoušela. Je vidět skrz naskrz, což za mě je velké PLUS. Materiál spodních částí připomíná kobereček do auta, je pevný a stabilní. Polštáře jsou také na první dotek i pohled pevné, ale zároveň trošku flexibilní. Dají se posunout kam potřebujete a můžete si vytvářet páteřní kanálek pro více typů koní. Beránek na vrchu je jemný a vyrobený z pravé ovčí kůže (narozdíl od jiných typů padů a sedel např. od Barefoot, kde s používá ovčí vlna, ale pak jsou také v jiné cenově kategorii ;-))

  Benefity:

  • - svoboda pro páteř koně
  • - komfortní pozezení
  • - kolenní opěrky
  •  - syntetické výztuhy pro lepší distribuci váhy
  • - součástí sedla jsou dva páry výplní. 
  • grandeur přední průřez
  POZOR! Normální třmenové řemeny lze připojit pouze pomocí speciálního adaptéru. Grandeur třmenové řemeny jsou připojeny pomocí suchého zipu a mohou se v případě nouze uvolnit!
   
  Velikost: 1-2 dospělý
  Základní barva beránka: přírodní
  Speciální barva baránka za příplatek: hnědá, černá 
  Barva základu: hnědá, antracitová
   
  Tip pro čištění: Kartáčem odstraňte špínu, pokud je to nutné myjte v ruce ve vlažné vodě (nechejte volně uschnout.)
   
   

 • Napsat recenzi

  Beránkové sedlo Grandeur Dressur

  Beránkové sedlo Grandeur Dressur

  Beránkové sedlo Grandeur Dressur, usaďte se v beránku z ovčí vlny a budete se cítit jako na obláčku.novinka Grandeur