CO JE NOVÉHO?

Informace

Proč BEZKOSTROVÉ SEDLO?

SPOLUPRACUJI S

Jezdecký pad Alcantara Grandeur Zobrazit větší

Jezdecký pad Alcantara Grandeur

Nový produkt

 Sedlo Grandeur Alcantara je zajímavě řešený jezdecký pad, který lze používat bezpečně i se třmeny. Pro ty co nechtějí beránkové sedlo, ale preferují větší pocit přilnavosti. 

Více informací

na objednávku 3-6 týdnů

12 500 Kč s DPH

 • Tento jezdecký pad je vyroben z kvalitní imitace kůže (alcantary) a spodní část stejně jako u všech padů této značky z odolného syntetického materiálu, který je prodyšný a neklouzavý. K sedlu jdou připojit třmenové řemeny (krátké, střední, dlouhé), ale nejsou součástí základního balení. Třmenové řemeny jsou uchyceny na suchý zip, mohou se v případě nutnosti utrhnout! Normální třmeny lze použít pouze se speciálním adaptérem. (Adaptér není součástí balení - najdete v kategorii Barefoot- příslušenství k sedlům). 

  Tip sedlání: Nezapomeňte řemeny k podbřišníku protáhnout očky ze spodní strany bočnice padu! Aby nedocházelo k pocitu, že vás bočnice tlačí. 

  Můj osobní názor a zkušenost:

  Grandeur se rozhodl uspokojit poptávku po jezdeckých kožených padech bez beránka a i pro jezdce s kratší nohou. Délka bočnic je pouze 44cm a kůže na povrchu sedla je velice "lepivá" jako u padů značky Brockamp. Jakmile do padu dosednete, nebudete moci sesednout. Pro tato sedla a pady je typický výraznější páteřní kanál, který chrání pateř koně. Tvrdost padu se dá regulovat pomocí výplni, avšak je třeba mít na mysli základní ochranu zad. Tento pad má výbornou ochranu zad koně, proto je možné ho použít i se třmeny. 

  Benefity:

  • - svoboda pro páteř koně
  • - komfortní pozezení
  •  - syntetické výztuhy pro lepší distribuci váhy
  • - součástí sedla je jeden pár výplní
  • grandeur přední průřez
  POZOR! Normální třmenové řemeny lze připojit pouze pomocí speciálního adaptéru. Grandeur třmenové řemeny jsou připojeny pomocí suchého zipu a mohou se v případě nouze uvolnit! 
   
  Velikost: dospělý, optimální pro velikost kalhot 38
  Dostupné barvy: černá, hnědá, tmavě červená, světle hnědá, oranžová, zelená, modrá
  Délka padu: 53cm, délka bočnice 44cm, délka posedlí 22cm
   
   
  Tip pro čištění: Kartáčem odstraňte špínu, pokud je to nutné hmyjte v ruce ve vlažné vodě (nechejte volně uschnout.)
   
   

 • Napsat recenzi

  Jezdecký pad Alcantara Grandeur

  Jezdecký pad Alcantara Grandeur

   Sedlo Grandeur Alcantara je zajímavě řešený jezdecký pad, který lze používat bezpečně i se třmeny. Pro ty co nechtějí beránkové sedlo, ale preferují větší pocit přilnavosti.