CO JE NOVÉHO?

Informace

Proč BEZKOSTROVÉ SEDLO?

SPOLUPRACUJI S

Beránkové sedlo Andaluz Light Zobrazit větší

Beránkové sedlo Andaluz Light

Nový produkt

Beránkové sedlo Grandeur Andaluz Light je dokonalá kombinace mezi beránkovým padem a sedlem, lze jej pouzivat i se třmeny.

Více informací

na objednávku 3-6 týdnů

13 386 Kč

 • Beránkové sedlo vyrobené z odolné ovčí vlny v super kvalitě z Německa. K sedlu jdou připojit třmenové řemeny(krátké, střední dlouhé), ale nejsou součástí základního balení. Třmenové řemeny jsou uchyceny na suchý zip, mohou se v případě nutnosti utrhnout! Normální třemny lze použít pouze se speciálním adaptérem.

  Můj osobní názor a zkušenost:

  Grandeur Andaluz hodnotím jako mimořádný pad s velmi slušnou ochranou páteře pro velkou škálu koní. Je to skvělý kompromis v případě, že chcete jezdit v padu, ale nejste si jistí v terénu nebo máte lekavého koně. Na první pohled podobný ostatním padům, ale když si ho vezmete do ruky, zjistíte že je naprosto odlišný. Spodek je tvořený z pevných částí, které jsou spíše podobné kostrovému sedlu a můžete mít jistotu, že Váš kůň zustane ochráněn před vaší váhou, nemusíte se bát ani třmenů. První pocit při nasednutí je "co to jako je?!", za pár minut se usadíte a citíte se mnohem pohodlněji než při prvních momentech. Pak už další chody nejsou vůbec problém. Nové sedlo je poměrně pevné a stabilní, časem se také tvaruje a člověk se v něm lépe usadí. Můžete jeho tvrdost regulovat pomocí výjimatelných vložek. Mě osobně zaujal krásně volný páteřní kanálek u všech koní, na kterých jsem zkoušela. Je vidět skrz naskrz, což za mě je velké PLUS. Materiál spodních částí připomíná kobereček do auta, je pevný a stabilní. Polštáře jsou také na první dotek i pohled pevné, ale zároveň trošku flexibilní. Dají se posunout kam potřebujete a můžete si vytvářet páteřní kanálek pro více typů koní. Beránek na vrchu je jemný a vyrobený z pravé ovčí kůže (narozdíl od jiných typů padů a sedel např. od Barefoot, kde s používá ovčí vlna, ale pak jsou také v jiné cenově kategorii ;-))


  Benefity:

  • - svoboda pro páteř koně
  • - komfortní pozezení
  •  - syntetické výztuhy pro lepší distribuci váhy
  • - součástí sedla jsou dva páry výplní. 

  • grandeur přední průřez

  POZOR! Normální třmenové řemeny lze připojit pouze pomocí speciálního adaptéru. Grandeur třmenové řemeny jsou připojeny pomocí suchého zipu a mohou se v případě nouze uvolnit!
   
  Velikost: 1-2 dospělý, optimální pro velikost kalhot 40
  Základní barva beránka: přírodní
  Speciální barva baránka: hnědá, černá 
  Barva základu: hnědá, antracitová
   
  Tip pro čištění: Kartáčem odstraňte špínu, pokud je to nutné myjte v ruce ve vlažné vodě (nechejte volně uschnout.)
   
   


 • Napsat recenzi

  Beránkové sedlo Andaluz Light

  Beránkové sedlo Andaluz Light

  Beránkové sedlo Grandeur Andaluz Light je dokonalá kombinace mezi beránkovým padem a sedlem, lze jej pouzivat i se třmeny.