CO JE NOVÉHO?

Informace

Proč BEZKOSTROVÉ SEDLO?

SPOLUPRACUJI S

Korekční část dečky PHYSIO Barefoot® Zobrazit větší

Korekční část dečky PHYSIO Barefoot®

Nový produkt

Korekční část z dečky Physio Barefoot®. 

Více informací

10 dní

1 500 Kč

 • Spodní část PHYSIO DEČKY pro bezkostrová i kostrová sedla. Lze vložit pod libovolnou dečku. Patří přímo na koně, pod dečku.

  Verze beránek + sympatex:  Anatomicky střižená část z prošívané bavlny s kapsou na pěnové vložky, které mohou být lehce vloženy/odstraněny, díky otvoru na suchý zip. 2/3 dečky jsou vyrobeny z materiálu sympanova, zadní třetina ze skutečné ovčí vlny pro ochranu této citlivé oblasti. Ovčí vlna eliminuje potencionální nežádoucí tření sedla o páteř.

  physio original

   Verze s pravým beránkem: Anatomicky střižená část z prošívané bavlny s kapsou na pěnové vložky, které mohou být lehce vloženy/odstraněny, díky otvoru na suchý zip. Celá spodní část je vyrobena ze skutečné ovčí vlny pro ochranu této citlivé oblasti. Ovčí vlna eliminuje potencionální nežádoucí tření sedla o páteř.

  pravý beránek

  Verze s mikrovláknem: Anatomicky střižená část z prošívané bavlny s kapsou na pěnové vložky, které mohou být lehce vloženy/odstraněny, díky otvoru na suchý zip. Celá spodní část je vyrobena z mikrovlákna pro ochranu této citlivé oblasti. 

  mikrovlákno

  • Anatomicky střih
  • Rozkládá optimálně váhu
  • Vhodné i pro těžší jezdce
  • Protiskluzová

  POZOR! Součástí produktu dečky NEJSOU výplně. 

  Dečky jsou dostupné v barvách: černá

  Délka je pro M 60cm a pro L 64cm.