Poslední příspěvky

  • Zpoždění zásilek 2020-10-28 18:53:20 Dobrý den, vzhedem k situaci v ČR a ostatních zemích Evropy se některé zásilky od dodavatelů mohou opozdit. Pro bližší informace o dostupnosti...
  • Plaťte bankovním převodem 2020-03-27 19:46:56 Vzhledem k nastalé situaci doporučujeme při  všech objednávkách primárně volit platbu bankovním převodem. Butete k tomu automaticky vyzváni po...
  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla  by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě jen...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše

Nánosník “Cavesson“ Barefoot® s kroužky

Multifunkční nánosník - dá se individuálně tvarovat, je měkce polstrovaný, dobře sedí a neklouže.

Naše cena s DPH 1 399 Kč

Dostupnost: skladem

Doba doručení: 3 - 5 pracovních dnů

Inovace od Barefoot® - nánosník 'Shape-It'-Cavesson.

Vhodná pomoc např. k základnímu výcviku koně, při práci ze země a při lonžování, kdy je zapotřebí dávat koni co nejpreciznější pobídky – především v citlivé oblasti hlavy.

Většina běžných ohlávek určených k tomuto tréninku bohužel na koňském nose klouže sem a tam, čímž přesnou pobídku v podstatě znemožňuje.  

Proto Barefoot vyvinul nánosník, ve kterém je zabudovaný stabilní ohebný kovový díl: díky němu je možné nánosník zformovat a napasovat přímo na konkrétního koně. Nánosník zůstává lépe na svém místě a neklouže.

Barefoot® - nánosník 'Shape-It'-Cavesson je komfortní, měkce polstrovaný a důkladně propracovaný. Celkem 5 vsazených kroužků nabízí mnoho možností použití.

Barefoot® Cavesson je vhodný dokonce i k bezudidlovému ježdění: otěže se dají jednoduše připnout do vnějších D-kroužků. Ani ježdění s udidlem není problém (s pomocí udidlvých řemínků, které dodáváme spolu s nánosníkem Cavesson).

Pro lonžování je možné využít některý z kulatých kroužků nánosníku: buď prostřední, nebo vždy jeden z postranních.

Doporučujeme používat tento nánosník současně s uzdečkou Barefoot®Contour-Physio, která se přesně přizpůsobí hlavě koně, a nechá přitom dostatek prostoru v citlivé oblasti očí.  

Nánosník Barefoot®Cavesson je ale samozřejmě možné použít i v kombinaci s jinou běžnou uzdečkou.

 

Barva: hnědá/světle hnědá a černá/šedá

Dodává se komplet s udidlovými řemínky!

 

Velikost 1: pony – plnokrevník, 61 – 71 cm

Velikost 2: teplokrevník 67 – 77 cm