Poslední příspěvky

  • Zpoždění zásilek 2020-10-28 18:53:20 Dobrý den, vzhedem k situaci v ČR a ostatních zemích Evropy se některé zásilky od dodavatelů mohou opozdit. Pro bližší informace o dostupnosti...
  • Plaťte bankovním převodem 2020-03-27 19:46:56 Vzhledem k nastalé situaci doporučujeme při  všech objednávkách primárně volit platbu bankovním převodem. Butete k tomu automaticky vyzváni po...
  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla  by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě jen...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše

Blok k tyčím

Krychlové bloky k tyčím. Skvělá pracovní pomůcka pro Vás i Vaše koně. Všestrané využítí bloků a tyček, jak při práci ze země , tak i ze sedla. 

Výprodej Výprodej!

Naše cena s DPH 260 Kč

BF1001

Dostupnost: na objednávku 14 dní

Doba doručení: 3 - 5 pracovních dnů

Bloky k tyčím

Pro zábavu s koňmi na zemi nebo v sedle!

 

Lehounké plastové bloky k tyčím. Prací ze země se kůň učí věřit nám. Přinášíme skvělého pomocníka při práci s Vašimi koňmi na prohloubení důvěry mezi Vámi a koněm. 
 
Odpovídající tyče mohou být vloženy do bloků do 6 otvorů. Můžete tedy tyče postavit rovně vzhurů (slalom), či z boků (kavalety) , ale také jakoby za rohem (slalom do Z na zemi) .
Tyčky můžete využít na sestavování labirintů, slalomové trati, kavaletových řad a dalších druhů zábavy. Výborný pomocník pro pro získání lepší ohebnosti a pružnosti koně. Použitelné jak při práci ze země na ruce, tak i ze sedla. Výborná volba i pro jezdecké oddíly či kružky s malými dětmi. Skvělé spestření jízdárenské práce i pro děti. 

Obrovská výhoda je nízká váha! Snadná manipulace i pro nejmenší děti. 

Nutné používat bloky v kombinaci s  tyčemi,  Ty nalezenete pro objednání zde: Slalomové tyče - Zdravá Zvířata s.r.o. (zdravazvirata.cz)
 
Bloky jsou vodotěsné.
 
Dodáváme tuto položku ve žluté barvě. Studie ukázaly, že koně mohou nejlépe rozlišit barvy, jako je žlutá, modrá a černá od svého prostředí a díky tomu reagovat odpovídajícím způsobem rychleji.
 
Barva: žlutá
 
Rozměry: 95x150 mm
 
Materiál: Polyethylen