Kategorie

Poslední příspěvky

  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla Barefoot by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě...
  • Když močení bolí 2013-11-09 19:14:52 Když močení bolí   Časté nucení na močení, bolestivé naříkání, močení mimo toaletu, změněný pach nebo dokonce krev v moči – to jsou...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše

Ghost® Classic ITALY bezkostrové sedlo

Sedla z řady Ghost CLASSIC jsou tvořena tak, aby se co nejvíce přibližovala klasickému vzhledu za zachování vlastností bezkostrového sedla. Všechna sedla z této řady mají skrytou komoru a dvojitou bočnici.

Naše cena s DPH 21 600 Kč

Dostupnost: na objednávku 3-8 týdnů

Doba doručení: 3 - 5 pracovních dnů

Sedla z řady Ghost CLASSIC jsou tvořena tak, aby se co nejvíce přibližovala klasickému vzhledu za zachování vlastností bezkostrového sedla. Všechna sedla z této řady mají skrytou komoru a dvojitou bočnici a neztrácejí italský šmrnc a lehkost.


Oproti ostatním modelům s liší klasickým vzhledem, skrytou přední komorou a dvojitou bočnicí. Spodní část sedla je totožná s ostatními modely.

 

Sedlo je tvořeno ze dvou částí - ze základu (tzv. base) a z posedlí. Posedlí je uživatelsky vyměnitelné za jiné ve stejné velikosti. Když Vás jeden model omrzí, můžete si vyměnit pouze posedlí a získáte za nižší cenu naprosto jiný model.Posedlí je možné zvolit i dvojbarevné (vícebarevné), nebo jen z pravého beránka, popusťe uzdu své fantazii. Barevné možnosti a typy kůže naleznete zde.  Zespodu je tzv. panelový systém (podobně jako u Hidalgo sedel). Panely jsou tvořeny z měkkého sympatexu (je možné zvolit i beránkové) a mají otevíratelné kapsy s výplněmi. 

Unikátní základ sedla tvoří tzv. "twist", což znamená že posedlí je tvořené tak, abyste ulevili kyčlím a neseděli zeširoka, jak tomu je u jiných bezkostrových sedel. 

Řemeny podbřišníku jsou z příjemně měkkého biothanu a opatřeny krytkami tak, aby koni nepůsobily diskomfort (nejsou v ceně sedla). Navíc vám luxusně poslouží i možnost podbřišník posouvat dle dispozice koně (dopředu-dozadu).

Ghost Posuvný podbřišníkKrytky řemenů podbřišníku Ghost

 

Velikosti: standard 18" (konfekční velikost 42 a více), picollo 17" (konfekční velikost do 40/42), bambini 16" (konfekční velikost do 36)

Barvy: standardní barvy jsou černá a hnědá, sedla je ovšem možné vyrobit v jakékoliv barvě. 

Typy panelů:

1- standardní panel, 2cm výška

1A – standardní panel, 2cm výška – široký

2 – normální panel 2,5cm výška

2A – normální panel 2,5 cm výška – široký

3 – trekový panel –4,5cm výška -  široký – s otevíráním

4 – trekový panel – 4,5cm výška -  široký – bez otevírání

 (pozn.: panely 3 a 4 jsou vhodné pro nenasvalené koně a pro jezdce od velikosti kalhot 42 popřípadě nad 70 kilo.)

Součástí sedla je látkový ručně šitý obal na sedlo v hodnotě 420Kč.

Sedlo se dodává bez třmenů, třmenových řemenů a podbřišníku. Více informací naleznete na stránkách výrobce zde http://ghostsaddle.com/Ghost_Saddles/PICTURES_N_PRICES.html