Poslední příspěvky

  • Plaťte bankovním převodem 2020-03-27 19:46:56 Vzhledem k nastalé situaci doporučujeme při  všech objednávkách primárně volit platbu bankovním převodem. Butete k tomu automaticky vyzváni po...
  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla  by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě jen...
  • Když močení bolí 2013-11-09 19:14:52 Když močení bolí   Časté nucení na močení, bolestivé naříkání, močení mimo toaletu, změněný pach nebo dokonce krev v moči – to jsou...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše

Nemůžete se rozhodnout jakou značku, nebo jaký model si vybrat pro vašeho koně? Tápete jestli je lepší zvolit sedlo s nastavitelnými panely, nebo bez jako je Barefoot? Nebo si prostě jen nevíte rady a potřebujete sedlo vyzkoušet a pomoci ho správně napasovat na Vašeho koně? Pak jste TADY SPRÁVNĚ.
Nabízíme Vám možnost vyzkoušet více modelů sedel a dopasovat ho vašemu koni na míru.

Pokud máte zájem o osobní návštěvu ve Vaší stájí, můžete to udělat následujícími způsoby:
1) Klikněte na link zde: a přidejte se na naši mapu zájemců o osobní návštěvu https://www.zeemaps.com/map?group=312566
2) Můžete nás kontaktovat telefonicky na telefonním čísle : +420 775 600 075
3) Můžete nás kontaktovat také online na FB stránkách ZdraváZvířata.cz nebo emailem na dotazy@zdravazvirata.cz

Informace které potřebujeme znát:
Před pasováním potřebujeme vidět foto koně z boku, tak aby tam byl vidět celý kůň a ze zadu aby šly vidět záda a lopatky s kohoutkem. Kůň musí stát na rovném povrchu, bez sedla a jezdce. Další potřebné informace jsou Vaše výška a konfekční velikost kalhot, případné foto. Také k jakému účelu sedlo budete používat (rekreace, hoby závody, přiježďování, vandry či drezurní nebo skoková práce.... atd. ) Plus nějaký váš typ co by se vám líbilo, například mám rád(a) velký kontakt, nebo chci vysoké kolenní/stehenní opěrky atd.

Cena služby :
Tato služba je zpoplatněna - jeden kůň 1.000,--Kč / 1-1,5h kauce je nevratná a platí se hotově u Vás na místě
Cestovní náklady: účtujeme si 5,-- Kč/km (snažíme se proto vždy udělat trasu, na které je více zájemců maximálně však 4 osoby za den). Cena se po té rozpočítává dle počtu zájemců na celé trase rovným dílem.
Výjezdové místa máme dvě - Ústí nad Labem (Ústecký kraj) - Martina Breberová a Valtice (jihomoravský kraj) paní Lucie Šrůtková.

Jak vypadá osobní návštěva?
Na každého koně máme vyhrazen čas hodinu až hodinu a půl, počítejte s tím prosím. Na trase je vždy více lidí a časy musíme přizpůsobit předem. Není možné u Vás být déle, pokud očekáváte, že chcete aby návštěva trvala déle, či máte koní více je nutné toto hlásit předem. Koně mějte prosím na danou hodinu nachystaného tedy ve stáji nebo u úvaziště vyčištěného, v opačném případě se jen obíráte Váš čas. Koně si prohlédneme, zhodnotíme stav zad a můžeme jít zkoušet. Informace o Vás a koni proto chceme předem než na cestu vyrazíme.
Zkouší se vždy maximálně 4 modely. Většinou necháme jeden dva na vašem výběru a další na tom, co si myslíme že je nejvhodnější z našeho pohledu. Pokud vyberete, dopasujeme sedlo na vašeho koně, případně probereme co je potřeba aby sedlo dobře pasovalo (vhodná podsedlová deka, velikost komory, podbřišník atd.) .

Co si máte nachystat?
Nejlepší je mít vlastní podsedlovou dečku, podbříšník (drezúrního typu) a třmenové řemeny s třmeny. Nicméně vše vozíme se sebou, ale z hygienických i časových důvodů je dobré pokud máte i svoje. Dobrou náladu a ideálně vychovaného koně, který umí stát při sedlání a nechá na sebe sáhnout cizího člověka :-). Dobré je mít něco na nasedání z vyvýšeného místa, klidně i židli pokud u ní kůň umí stát. Koně mějte připraveného a vyčištěného, jinak se okrádáte o čas, který máme pro vás.