Poslední příspěvky

  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla Barefoot by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě...
  • Když močení bolí 2013-11-09 19:14:52 Když močení bolí   Časté nucení na močení, bolestivé naříkání, močení mimo toaletu, změněný pach nebo dokonce krev v moči – to jsou...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše

Beránkový PAD Barefoot® Physio

Horká novinka  - jezdecký beránkový pad Barefoot® s velkými drezurními opěrkami a pohodlným posedlím! Nechybí ani  physio systém pro pohodlné ježdění bez omezení.

Naše cena s DPH 6 864 Kč

Dostupnost: skladem

Doba doručení: 3 - 5 pracovních dnů

Novinka dostupná od února 2019!

Usaďte se v beránkovém padu ve zcela novém kabátě od Barefoot® . Pad vhodný i pro začínající jezdce a děti zejména díky velkým kolenním opěrkám, které Vás podrží i v kritických situacích a měkká zadní rozsocha upevní Váš sed. Sedlo je vyrobeno z měkké ovčí vlny, do které se příjemně zaboříte a nebudete nikam klouzat. Nechybí ani poutko pro snadné nesení či přichycení ve vašich jezdeckých začátcích. A aby nic neklouzalo ani na koňském hřbetě, je spodní část  vyrobena ze Sympanovy, která zajistí pevnou a stabilní pozici padu. 

Samozřejmností je physio systém, tedy spodní díl se dvěmi kapsami které slouží k vložení speciálních vložek a tím je možné pad doladit dle potřeb i na problematické záda. Proto je pad vhodný i pro straší koně či těžší jezdce. 


Součástí sedla jsou dva páry podložek (1 pár pryžových podložek a 1 pár podložek z PU pěny). Podložky slouží uvolnění tlaku na páteř. Problematický koňský hřbet lze vypodložit ustřižením podložek dle potřeby - více info o střihání podložek na facebook Barefoot sedla).

Na beránkové sedlo nelze připojit třmenové řemeny se třmeny.

Barefoot beránkové sedlo dává jezdci pocit bezpečí, pohodlí měkkého posedlí a stabilitu na koňském hřbetě díky protiskluzové spodní části sedla. Součástí sedla není podbřišník..


Benefity v bodech:

- V- úchyt

- D-kroužky pro upevnění brašen

- nylonová úchytka 

- protiskluzová spodní část sedla

- velké kolenní opěrky a měkká stabilní zadní rozsocha

- vhodné pro starší koně či těžší jezdce

- vhodné pro jezdce s výraznými sedacími kostmi

  Tip pro čištění: Kartáčem odstraňte špínu, pokud je to nutné myjte v ruce ve vlažné vodě (nechejte volně uschnout.)
 
Velikost: S pro velikost kalhot 36-40 L pro velikost 42-44
Barva: černá s přírodní ovčí vlnou

Rozměry padu:                           S                                             L
Délka sedla:                         51 cm                                       59 cm
Délka bočnic:                       49 cm                                       58 cm