Poslední příspěvky

  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla Barefoot by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě...
  • Když močení bolí 2013-11-09 19:14:52 Když močení bolí   Časté nucení na močení, bolestivé naříkání, močení mimo toaletu, změněný pach nebo dokonce krev v moči – to jsou...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše

Nádherná sada padu a uzdečky Amber

Pozor akce ! Nezmeškejte naši limitovanou nabídku oblíbeného jezdeckého PADU Physio Barefoot®  v krásných zářivých barvách v sadě s uzdečkou Amber. Novinka!

Sleva!

Naše cena s DPH 7 068 Kč

7 600 Kč Naše cena s DPH

(Slevněno o 7 %)

Dostupnost: 10 dní

Doba doručení: 3 - 5 pracovních dnů

Zahřejte Vaši duši nádhernou barevnou sadou oblíbeného physio padu a uzdečky Amber. Vyberte si z nabídky limitovaných barev padů a uzdeček a využijte naší akční nabídky za sadu. Velikost physio padu je vždy pouze full. Uzdečku je možno zvolit ve velikosti cob a full. Uzdečka je hodně nasavitelná, volba mezi bezudidlovkou či variantou s udidlem. Sadu je možné zakoupit i v klasické černé či hnědé variantě.Physio pad v krásných barvách.Ježdění bez sedla je teď možné i bez otlaků na vašem koni i na vás :-). Většina podložek nebo jezdeckých deček nejsou pro koně vhodné a mohou způsobovat nepříjemné pocity, spíše než pohodlí. Důvod je, že nedistribuují tlak na celá záda, ale jen na jeden nebo dva trnové výběžky.

Amber a physio pad růžovýRecenzi na tento PAD naleznete zde https://www.youtube.com/watch?v=lCgZuJ8Zugg

Součástí PADu jsou dva páry podložek (1 pár pryžových podložek a 1 pár podložek z PU pěny). Podložky slouží uvolnění tlaku na páteř. Problematický koňský hřbet lze vypodložit ustřižením podložek dle potřeby - více info o střihání podložek na facebook Barefoot sedla). Dále na PADu najdete 3D kroužky pro uchycení brašen. 

 

Physio jezdecký PAD je vhodný pro:

- starší koně, koně špatně nasvalené

- těžší jezdce

- velmi štíhlé jezdce 

 

Materiál: vrchní část je vyrobena z mikrovlákna a spodní část z protiskluzové Sympanovy

Barva: tyrkysová, růžová, černá, hnědá, oranžová, zelená, šedá

 

Uzdečka Amber

Tato krásná uzdečka Amber umožňuje bezudidlové ježdění bez nátlaku, přičemž nánosní řemínek sidepull se dá odepnout. Alternativně ji lze využít jako běžnou uzdečku s udidlem.

Uzdečka se dá nastavit na obou stranách, je dvojitě prošitá a jsou na ní zdobené šroubky chicago, které umožňují rychlou výměnu uzdění (připnutí udidla nebo sidepull). Dodává se včetně podbradního řemínku a dvou třásní z koňských žíní. Nánosník Sidepull se stabilním vnitřním jádrem je opletený, stejně tak oba podhrdelní řemínky k zavázání. Čelenka je upletená „na plocho“.     

 

• 2-v-1: bezudidlové uzdění jako sidepull nebo klasicky s udidlem

• ručně pletený horolezecký provaz

• flexibilní, brazilská kůže

• k dostání příslušenství a otěže ve stejném designu

 

Barva: petrolejová, růžová,  koňak/oranžová, černá/modrá, černá/hnědá,

Velikost: COB, FULL

 

Uzdečka se dodává bez udidla a bez otěží. Otěže lze dokoupit taktéž za zvýhodněnou cenu, v barvě uzdečky. 

 

Tip: K připnutí udidla jednoduše povolte oba chicago šroubky, sundejte sidepull a místo něj připněte kroužky udidla. 

 

Tabulka velikostí:

Uzdečka

Čelenka
[cm]

Nánosník
[cm]

Nátylník
[cm]

Lícnice
[cm]

Amber- 1

46

63-68

39-65

19

Amber – 2

52

68-72

37-69

22