Poslední příspěvky

  • Zpoždění zásilek 2020-10-28 18:53:20 Dobrý den, vzhedem k situaci v ČR a ostatních zemích Evropy se některé zásilky od dodavatelů mohou opozdit. Pro bližší informace o dostupnosti...
  • Plaťte bankovním převodem 2020-03-27 19:46:56 Vzhledem k nastalé situaci doporučujeme při  všech objednávkách primárně volit platbu bankovním převodem. Butete k tomu automaticky vyzváni po...
  • Pasování bezkostrových sedel 2015-08-03 12:20:10 Nevíte si rady jaký typ sedla  by vyhovoval Vám nebo Vašemu koni? Váháte kterou velikost komory nebo posedlí si pořídit? Chcete si prostě jen...
  • Barfování 2013-09-19 20:33:07 BARF aneb Zdravá výživa pro psy a kočky   Poslední dobou termín BARF slýcháme stále častěji. Co znamená? V angličtině se dá tento...

Zobrazit vše
Péče o sedla Barefoot®

Kožené zboží:
Kůže je přírodní produkt. Jizvy, pigmentované skvrny, rozlišná drsnost, nerovnost nebo odlišnosti v barvě, zejména šisování pod slunečním zářením, jsou možné odchylky a považují se za normální, proto nejsou kryty zárukou.

Upozornění: Přirozené barvení kůže otevírá póry barvené kůže, a proto může zpočátku pouštět barvu, z těchto důvodů nedoporučujeme používat světlé jezdecké oblečení při prvních jízdách. Kůže se může používáním měnit. To je důvod, proč doporučujeme před každou jízdou zkontrolovat, jestli jsou všechny části kůže neporušené, také prosím zkontrolujte švy a všechny kovové části, zejména upevnění třmenu a třmenového řemenu. Nepoužívejte sedlo, pokud je poškozené!

Péče o sedla a příslušenství:
Veškeré doplňky z kůže mohou být také čištěny mazány Krémem pro péči o Barefoot® sedla, Mýdlem pro péči o Barefoot® sedla. U všech výrobků, které odcházejí ze skladu Barefoot® je přísně testována kvalita a jsou ošetřeny péčí o kůži před odesláním zákazníkovi. Doporučujeme vám re-impregnaci veškerého koženého zboží běžným prostředkem pro péči o kůži, a to zejména před jízdou v dešti.

Sedlové modely "Cheyenne", "Lexington", "Cherokee", "Nevada", "Barrydale", "Arizona" a "Atlanta" jsou vyrobeny z nubukové usně, Barefoot "London", Notting Hill a „Cheyenne“ (od 2/2016) jsou vyrobena z měkké kůže. Nubuková kůže má vrchní vrstvu částečně zbroušenou, to dělá měkčí povrch a dává sedlům charakteristický sametový nádech. Měkká kůže má hladký, měkký povrch; to je obzvláště ohebný a velmi pohodlný při jízdě. Oba typy kůže poskytují měkký, příjemný pocit. Tato pružnost sedlům umožňuje, aby se přizpůsobila koňskému hřbetu a zároveň jezdci nabídla dobrou stabilitu a pohodlí a zároveň dlouhotrvající kvalitu.

Při péči o nubuk a měkkou kůži nepoužívejte žádné oleje ani vosk, protože mohou ucpat póry těchto usní.
Prosím, mějte na paměti, že čisticí prostředky na bázi rozpouštědel můžou sedla poškodit. Doporučujeme otestovat výrobek pro péči o kůži na skrytém místě. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za důsledky vzniklé nesprávnou péčí a manipulací.

Péče o produkty Barefoot Drytex ™:
Materiál Drytex ™ lze snadno čistit vlhkou houbou. V případě nadměrného znečištění použijte kapku mýdla. Drobné oděrky na mateiálu Drytex jsou možné - pokud máte obavy, zvolte sedlo kožené.

Péče o Barefoot podsedlové dečky:
Podložky je možné prát při 30° v ruce nebo v pračce na jemný program. V případě malého znečištění je možné je otřít vlhkou houbou nebo hadříkem namočeným v jemném čisticím prostředku. Beránkové části čistěte jemným kartáčem pro obnovení jejich přirozeného vzhledu.

Péče o sedla Je zde 5 zboží.